Najlepsze laptopy do pracy zdalnej – najtańsze opcje

Wydajny, lekki i wygodny w transporcie – taki właśnie powinien być laptop do pracy zdalnej. Najlepiej, jeżeli miałby jeszcze podświetlaną klawiaturę, wytrzymałą baterię a jego zakup nie puścił firmy z torbami. Postanowiliśmy więc przygotować dla Was mini przegląd najciekawszych laptopów poleasingowych. Ile kosztuje laptop do pracy zdalnej? Sprawdzamy!

Laptop do pracy zdalnej – parametry

Jakie parametry powinien mieć laptop do pracy zdalnej? Pytanie to zadaliśmy pracownikowi firmy Rnew – sklepu oferującego laptopy poleasingowe w atrakcyjnych cenach. Z zebranych informacji wynika, że taki laptop powinien posiadać przynajmniej 8 GB pamięci operacyjnej oraz procesor Intel serii I3, I5 lub I7. Powyższe parametry okażą się wystarczające przy założeniu, że szukamy komputera do prac biurowych, a nie obsługi zaawansowanych programów graficznych. Ważny jest również dysk wewnętrzny – najlepiej, jeżeli zdecydujemy się na dysk SSD. Dyski SSD działają szybciej, więc komputer się szybciej uruchamia, są odporniejsze na uszkodzenia wywołane drganiami lub upadkiem, mniej się grzeją i pobierają mniej energii niż powoli odchodzące do lamusa dyski twarde (dyski HDD).

Kolejna sprawa to wymiary urządzenia. Oczywiście, na większej matrycy wygodniej ogląda się filmy, jednak pamiętajmy, że taki komputer trudniej będzie przenosić. Jeżeli więc zależy Ci na wygodzie poruszania z komputerem, to weź to pod uwagę i rozglądaj się za laptopami z maksymalnie 15-calową matrycą i o wadze zbliżonej do 2 kg. Ok, skoro już wiemy mniej więcej, w jakie parametry celować, to przejdźmy do konkretów.

Tanie i wydajne – sprawdź laptopy poleasingowe do pracy zdalnej

Laptop HP EliteBook 850 G3

Podświetlana klawiatura, pojemny dysk i wytrzymała bateria – laptopy HP serii EliteBook są stworzone z myślą o pracy zdalnej!

Przeczytaj również:  Ratownik medyczny — zarobki, na jakie może liczyć

Laptop Dell Latitude E5470

Lekki i zgrabny 14-calowy laptop renomowanej serii Latitude. Model Latitude E5470 to wydajny komputer, który sprawdzi się w podróży, na uczelni i w biurze.

Laptop Lenovo ThinkPad T480 

Wśród naszych propozycji nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawiciela serii ThinkPad obecnie wydawanej przez Lenovo. Obudowa modelu T480 została wykonana ze wzmocnionego tworzywa sztucznego – laptop jest zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi, co z pewnością docenią osoby pracujące w podróży. 

Czym jest laptop poleasingowy?

Wiele dużych banków czy korporacji regularnie wymienia sprzęt komputerowy – w praktyce są to nierzadko laptopy marki premium wymieniane po roku, a nawet kilku miesiącach. Komputery te są skupowane przez firmy, które zajmują się ich odnawianiem i dalszą sprzedażą. Zakup laptopa poleasingowego ogranicza produkcję elektrośmieci i stwarza możliwość zakupu markowego sprzętu po naprawdę atrakcyjnej cenie (nieraz jest to mniej niż 50% ceny nowego urządzenia). Sprawdź najlepsze oferty laptopów poleasingowych od Rnew!

ewa

ewa

Absolwentka wydziału dziennikarstwa. Uwielbia przekazywać swoją wiedzę innym. Prywatnie mama małej Irenki oraz dwóch kotów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nadzór spawalniczy
Porady

Nadzór spawalniczy – Ochrona bezpieczeństwa i jakości w procesach spawalniczych

Nadzór spawalniczy to jedna z najważniejszych czynności w procesach spawalniczych, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo i jakość produktu. Jest to złożona procedura, która obejmuje szereg badań technicznych, laboratoryjnych i próbek. Wszystkie te czynności muszą być wykonywane przez wykwalifikowany personel i muszą być wykonywane zgodnie z przepisami prawnymi, które regulują spawanie. Nadzór spawalniczy zapewnia, że proces spawania jest […]

Read More
kobieta trzyma w ręku okulary do pracy
Porady

Jakie okulary do komputera bez wady wzroku?

Lekarze okuliści oraz optycy zalecają, by osoby, które spędzają przed komputerem kilka godzin dziennie, zakładały na ten czas okulary. Dotyczy to również tych, u których nie zdiagnozowano do tej pory wady wzroku. Ważna jest bowiem prawidłowa ochrona oczu, którą zapewnia powłoka antyrefleksyjna. Jak dobrać wysokiej klasy okulary do komputera? Okulary do komputera – czy rzeczywiście […]

Read More
kobieta płaci kartą kredytową za zakupy
Porady

Pozabankowa karta kredytowa – co to takiego?

Pozabankowa karta kredytowa jest świetną alternatywą dla zwykłej karty bankomatowej. Służy ona do wykorzystywania środków z przyznanego limitu kredytowego, który został do niej przypisany. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie uzyskały karty kredytowej od banku. Pozwala ona na realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych. Limit dostępny na karcie zależy od zdolności kredytowej klienta. Wykorzystane […]

Read More