Jak zdobyć naklejkę na legitymację studencką?

młoda studentka w drodze na zajęcia

Studia to czas zdobywania wiedzy, jednak posiadanie zielonej legitymacji, daje możliwość korzystania z wielu zniżek. Pozwalają one na zaoszczędzenie na kosztach utrzymania, ale także dzięki nim można brać udział w wielu wydarzeniach kulturalnych, bez dodatkowych opłat. Dlatego już w momencie otrzymania pozytywnej decyzji o otrzymaniu statusu studenta, warto złożyć wniosek o legitymację studencką. Dlaczego warto mieć ten dokument? Jeśli jednak interesuje Cię tylko poszerzenie zbiorów filatelistycznych – gdzie można kupić kolekcjonerskie naklejki na legitymację?

Czym charakteryzują się naklejki na legitymacje?

Zielona legitymacja dla studentów to nowoczesna wersja dobrze znanej papierowej wersji, do której były podbijane pieczątki przedłużające jej ważność. Aktualnie zamiast pieczątek, wystarczy wraz z początkiem kolejnego semestru udać się do dziekanatu, aby otrzymać naklejkę w formie hologramu, którą trzeba wkleić w odpowiednie miejsce ELS. W efekcie ważność legitymacji zostaje przedłużona, natomiast sam student zyskuje możliwość skorzystania z wszelkiego rodzaju zniżek i benefitów. Należy jednak zastrzec, że wszelkie próby odklejenia naklejki skutkują jej zniszczeniem, a tym samym traci ona ważność. Dlatego nie ma możliwości przeklejenia jej z jednej legitymacji na inną, bądź też sprzedaży komuś jako osobnej. W jaki sposób można wejść w posiadanie owej naklejki do legitymacji studenckiej? Można ją nabyć w celach kolekcjonerskich w sklepie online. Wygląda tak, jak prawdziwa. Osoby, które chcą poczuć się jak studenci, mogą się pokusić o to rozwiązanie – należy jednak pamiętać iż nabycie odbywa się jedynie w celach kolekcjonerskich.

Specjalna oferta: naklejki na legitymację studencką hologramykolekcjonerskie24.com

Do czego uprawniają naklejki ELS i ELD?

Legitymacja studencka posiada aż 12 okienek, w której można wklejać naklejki ELS. Dzieje się tak, ponieważ przedłużenie następuje co semestr. W przypadku legitymacji ELD okienek jest 5, ponieważ każda kolejna naklejka przedłuża jej ważność o rok. Studenci a tu doktoranci powinni pilnować tej kwestii, ponieważ mogą korzystać z ulg w transporcie publicznym, ale także rabatów w restauracjach, hotelach, klubach, a nawet punktach usługowych. W wielu księgarniach można zdobyć pozycje książkowe, które są niedostępne dla osób, które nie są studentami. Osoby, które studiują, mogą więc korzystać z szeregu ułatwień, które pozwalają na zaoszczędzeniu na kosztach utrzymania nawet kilkaset złotych.

Przeczytaj również:  Kim jest DevOps Engineer? Potrzebne umiejętności, perspektywy i zarobki

Gdzie można kupić hologramy kolekcjonerskie?

Status studenta w wielu środowiskach uchodzi za prestiżowy, dlatego wielu kolekcjonerów za wszelką cenę chce wejść w posiadanie zielonej legitymacji ELS/ELD kolekcjonerskiej, nawet jeśli etap edukacji został już przez nich zakończony. W Internecie można spotkać hologramy doktoranckie, które wyglądają identycznie 1:1 jak prawdziwe. Można je nabyć w celach kolekcjonerskich, jednak posługiwanie się nimi jako autentycznymi jest zabronione. Niemniej jednak ich zakup cieszy się coraz większym zainteresowaniem, gdyż wyglądają naprawdę interesująco. Decydując się na taki zakup, warto sprawdzić opinie o sklepie, gdyż można spotkać produkty słabej jakości, które w znacznym stopniu odbiegają od wyglądu przedstawionego na zdjęciu. Kolekcjonerskie naklejki wyróżniają się dopracowaniem szczegółów do tego stopnia, że trudno na pierwszy rzut oka odróżnić je od prawdziwego produktu. 

Zobacz również: Czym są hologramy kolekcjonerskie?

ewa

ewa

Absolwentka wydziału dziennikarstwa. Uwielbia przekazywać swoją wiedzę innym. Prywatnie mama małej Irenki oraz dwóch kotów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porady

Oferty pracy w Lubaczowie – na jaką pracę mogą liczyć mieszkańcy?

Lubaczów, malownicze miasteczko położone w południowo-wschodniej Polsce, oferuje nie tylko urokliwe krajobrazy, ale także szereg możliwości zatrudnienia dla swoich mieszkańców. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się różnorodnym ofertom pracy dostępnym w Lubaczowie, które pozwalają na rozwijanie kariery zawodowej i spełnianie zawodowych marzeń. Praca w rolnictwie Lubaczów i okoliczne obszary są znane z rolniczej tradycji. Dla osób […]

Read More
Porady

Jak wygląda kupno gotowej spółki w Polsce

Kupno gotowej spółki jawi się jako atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnego procesu zakładania firmy od podstaw. Dlaczego? Przede wszystkim, jest to sposób na błyskawiczne wejście w świat biznesu, bez konieczności przechodzenia przez skomplikowane i czasochłonne procedury rejestracyjne. Gotowe spółki to także gwarancja przeszłości wolnej od zobowiązań, co stanowi solidny fundament dla bezpieczeństwa biznesowego i ogranicza formalności […]

Read More
Dieta do pracy za biurkiem - co warto jeść
Porady

Dieta do pracy za biurkiem – co warto jeść?

Współczesna praca biurowa często wymaga długich godzin spędzonych za biurkiem, co może prowadzić do siedzącego trybu życia oraz niezdrowych nawyków żywieniowych. Dieta do pracy za biurkiem jest istotnym elementem utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia w trakcie pracy. W tym artykule przedstawimy Ci kilka pomysłów na wartościowe produkty spożywcze, które mogą pomóc Ci utrzymać zdrową dietę […]

Read More